O nas

KOMFORT W WERSJI
BUSINESS CASUAL

Między luzem a elegancją, czyli total comfort w wersji business casual.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hiddn.t?
Zastanawiasz się skąd jesteśmy i dlaczego stworzyliśmy tę markę?

Początki

Warszawa rok 2018. Pierwsza praca w korporacji. Pierwsze spotkania biznesowe i codzienne noszenie koszuli. W piątki dla odmiany swetry lub golfy, bo to przecież „casual Friday” więc pozwalamy sobie na więcej luzu w stylu smart-casual. Dla wielu z nas, to po prostu codzienność. Codzienność, która niekoniecznie musi być wygodna.

hiddnt modele w koszulkach

Nadszedł jeden z pierwszych gorących, czerwcowych dni. Długa i męcząca droga do pracy. Pocenie się w takich sytuacjach jest po prostu naturalne. Brakuje jednak czegoś pod koszulą. Czegoś, co po założeniu pozwoli zmniejszyć odczuwalny dyskomfort. Czegoś, co zarówno będzie niewidzialne, jak również pomoże skórze lepiej oddychać oraz oddawać ciepło.

Tak właśnie zrodził się pomysł i pierwsze szkice koszulki hiddn.t.

Listopadowy poranek 2018. Tym razem chłodny wiatr i zacinający w okno deszcz. Marynarka zostawiona w pracy. Koszula zapięta pod szyję. Nawet zimowy płaszcz, przy tak przeszywającym wietrze, nie wystarcza.

Znowu myśl: „Brakuje czegoś pod koszulą”.
Czegoś, co da efekt „drugiej skóry” i pomoże sprostać każdym warunkom atmosferycznym, chroniąc przy okazji przed gryzącym materiałem koszuli.

Tego dnia nastąpił kolejny krok w stworzeniu marki hiddn.t – podzielenie się szkicami i ogólnym pomysłem ze znajomymi z pracy.

Pierwsze próby

Finalnie. Po wielu miesiącach zbierania opinii znajomych. Słuchania historii osób, z różnych firm czy biznesów, którym było za ciepło w lato, za zimno w zimę, którym brakowało ostatniego elementu układanki do ich smart-casualowego stroju. Przyszła pora na wdrożenie planu w życie.

W 2022 roku po wielu wzlotach i upadkach, poprawkach i przymiarkach, odpowiednim doborze materiału, znalezieniu ekologicznych opakowań, kilku sesjach zdjęciowych oraz godzinach spędzonych na budowie modelu komunikacji – marka hiddn.t pojawia się na rynku.

Jesteśmy odpowiedzią na pytania: „Jak zatrzymać przy sobie upragniony komfort? Co zrobić, aby to uczucie towarzyszyło nam każdego dnia, niezależnie od pory roku, pogody i humoru szefa?” Wyeliminujemy wszystkie sytuacje nagłej utraty komfortu, pewności siebie, zdenerwowania czy skrępowania. Gryzący materiał, nadmierna potliwość, potrzeba dodatkowej warstwy przyjemnego materiału pod ubiorem.

Dopasujemy się do Ciebie nie zważając na okoliczności.

Produkt, który w ciepłe dni będzie Cię izolował i chronił przed otarciami, a zimą stanie się Twoją drugą skórą i schowa Cię przed przeszywającym chłodem.

Takie właśnie są koszulki hiddn.t.

NIEWIDZIALNY KOMFORT
I TO W WERSJI PREMIUM!

Dlaczego my?

Nasze produkty to odpowiedz na setki doświadczeń, historii i opowieści. Gdy pozbieraliśmy te wszystkie opinie i dodaliśmy do tego potrzeby ludzi, dla których spotkania biznesowe to chleb powszedni – również nasze własne, po 3 latach udało nam się stworzyć idealnie dopasowany, komfortowy i niewidzialny produkt.

Dla kogo jest hiddn.t?

Dla osób, które cenią sobie wygodę w każdej sytuacji. Tych, które na co dzień noszą golfy, swetry, koszule i marynarki.

Co nas wyróżnia?

  • Nie jesteśmy dla wszystkich i dobrze o tym wiemy. Naszą przewagą jest doskonała jakość produktów, w całości szytych w Polsce! Szeroka rozmiarówka – bo mamy świadomość, że w biznesie każdy rozmiar ma znaczenie!
  • Sami nosimy nasze koszulki! To personalne podejście sprawia, że zarówno my jak i nasz komfort nie idą na kompromisy. Koszulki hiddn.t dzięki użyciu unikalnej kompozycji mikromodalu i elastanu miękko przylegają do skóry. Zapewniają Tobie stuprocentową wygodę noszenia, jednocześnie pozostając w ukryciu.
  • Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. 
Pakujemy je osobiście, a każde z nich zawiera kilka słów od nas oraz krótką afirmację.
  • Jesteśmy EKO, idea less waste jest nam bliska! Nasze produkty dotrą do Ciebie zapakowane w biodegradowalny karton oraz cienką bibułę.

Uwierz nam nikt nas nie zobaczy – jesteśmy hiddn.t.

Twoja tajna broń, dzięki której naprawdę polubisz chodzenie w koszulach!