Pytania i odpowiedzi

Pomimo tego, że nasze hiddn.t są praktycznie niewidzialne gdy założysz na nie chociażby koszulę – my jako osoby, które same często stoją po stronie odbiorcy produktu staramy się być widoczni i obecni na każdym etapie Twojego poznawania naszej marki i procesu zakupowego. Przygotowaliśmy poniżej zbiór najczęściej zadawanych pytań. Pamiętaj, że zawsze możesz również napisać do nas po prostu bezpośrednio

Zamówienia

Zaraz po złożeniu zamówienia dostaniesz od nas maila z potwierdzeniem kupionych hiddn.t oraz danymi do wysyłki. Następnie otrzymasz systemową informację o wygenerowaniu listu przewozowego z linkiem do śledzenia paczki.

Wiemy jak jest, czas goni każdego z nas, dlatego zamówienia złożone i opłacone w dni robocze do godziny 13:00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia. Maksymalny czas na wysłanie Twojej przesyłki to 2 dni robocze.

Na ten moment na stronie oferujemy jedynie wysyłkę na terenie Polski, natomiast jeśli chcesz żebyśmy dostarczyli Twoje hiddn.t za granicę złóż zamówienie mailowo: biuro@hiddnt.com.

Wszystkie paczki wysyłane są za pomocą firmy kurierskiej DPD lub docierają za pośrednictwem Paczkomatów InPost oraz Poczty Polskiej.

 • InPost paczkomaty: 13,00 zł
 • InPost kurier: 16,00 zł
 • InPost kurier (za pobraniem): 19,00 zł
 • DPD Pickup: 13,00 zł
 • DPD Kurier: 19,00 zł
 • DPD Kurier (za pobraniem): 24,00 zł
 • Paczka w RUCHu: 12 zł
 • Poczta Polska Ekspres 24 (kurier): 19,00 zł

Możesz dokonać zmian w zamówieniu tylko w momencie, jeśli nie zostało jeszcze wysłane. Pisz do nas mailowo na biuro@hiddnt.com. Postaramy się pomóc! Po wysłaniu zamówienia niestety nie ma już możliwości jego zmiany.

Możesz! Odbiór osobisty możliwy jest na terenie Lublina – będziemy kontaktować się z Tobą telefonicznie po wybraniu tej opcji.

Jak najbardziej! Oferujemy płatność przy odbiorze w przypadku kurierów InPost oraz DPD.

Produkty

Nasze koszulki zrobione są z najwyższej jakości mikromodalu, który zapewni Ci niezastąpiony komfort, a dodatek elastanu pozwoli na dużą rozciągliwość hiddn.t. Więcej informacji o naszym składzie znajdziesz pod każdym produktem oraz na naszym blogu.

Zamówienia pakujemy w biodegradowalny karton, a sama koszulka przyjdzie opakowana w cienką eko bibułę. Dla bezpieczeństwa zaklejamy paczkę mini naklejkami.

 • Pod każdym produktem znajdziesz pełną rozmiarówkę, natomiast jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości – pisz śmiało! biuro@hiddnt.com
 • Dodatkowo przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie wpis na blogu gdzie dokładnie opisujemy jak najlepiej dobrać rozmiar. kliknij tu!

Zakupy
i płatność

Obsługujemy płatności zarówno przez Przelewy24, PayPal oraz kartą płatniczą (Stripe). Dla osób korzystających z MacOS oraz iPhone włączona jest również płatność ApplePay.

Tak! Zaznacz tę opcję podczas składania zamówienia oraz wypełnij wszystkie dane firmowe. Faktura powinna zostać wysłana automatycznie po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane możesz napisać do nas maila (biuro@hiddnt.com) z prośbą o anulację. Po wysłaniu zamówienia zawsze obowiązuje Cię 14 dni na zwrot zamówienia.

Zwroty

O decyzji dokonaniu zwrotu zamówienia online należy poinformować nas mailowo w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przesyłki, a w ciągu kolejnych 14 dni nadać do nas paczkę.

Pamiętaj. Traktujemy hiddn.t w kategorii „bielizny”.
Nie przyjmujemy zwrotów przymierzonych produktów – w końcu to cieliste koszulki, prawda?

Jeśli chcesz zwrócić nienoszony produkt – śmiało!

Sprawdź punkt poniżej. 🙂

Politykę zwrotów opisaliśmy w trzech krótkich krokach.
1. Klikasz w poniższy link.
https://furgonetka.pl/zwroty/b97aed79-602e-44a7-9fc2-ec63cf3af96f
2. Wpisujesz maila użytego do zakupu hiddn.t.
3. Wybierasz oraz opłacasz dostawę.
Etykieta powinna zostać wygenerowana automatycznie.

Będziemy również wdzięczni za krótkiego maila, zawierającego w tytule „Zwrot hiddn.t” oraz numer zamówienia.
W treści natomiast, podanie jednego (lub więcej) powodów zwrotu:

 • Za mały rozmiar
 • Za duży rozmiar
 • hiddn.t wygląda inaczej niż na zdjęciach
 • Uszkodzone: Wadliwe szwy, rozdarcie itp.
 • Opóźnienie dostawy, zmiana zdania itp.
 • Dostarczono niewłaściwy produkt
 • Inne (prosimy, napisz jakie)

Chcemy zmieniać się na lepsze. Pomóż nam w tym. ?

Oczywiście. Kliknij w ikonkę poniżej.

Ikona formularzu zwrotu firmy hiddnt hiddn.t

Prosimy o dokonywanie zwrotu tylko tych rzeczy, które nie były przymierzane, nie noszą śladów użytkowania, nie były prane i są niezniszczone. 

Tak. W przypadku jakichkolwiek problemów, możesz również wysłać do nas paczkę bezpośrednio, na podany poniżej adres.

JDZ Jacek Dzięgielewski,
Czeremchowa 16/63,
20-807 Lublin,
z dopiskiem
„Zwrot – hiddn.t – numer zamówienia”.

Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem. Nie ponosimy też odpowiedzialności za paczki nadane na niewłaściwy adres. Zwroty, które w związku z błędnym adresem zostaną do nas dostarczone po terminie, nie będą realizowane.

Wybierz dowolnego przewoźnika – kuriera lub Pocztę Polską, który dostarczy do nas paczkę. Nie mamy możliwości odbioru paczek z paczkomatów. Prosimy również o zachowanie potwierdzenia nadania paczki, wraz z numerem jej śledzenia.

W celu wymiany koszulek prosimy o odesłanie do nas wcześniejszego zamówienia w formie zwrotu, a następnie ponowne zamówienie interesującego produktu.

W przypadku zwrotu wszystkich produktów z zamówienia, zwrócimy Ci cały koszt zamówienia, łącznie z przesyłką. Jeśli zwracasz część zamówienia, zwrócimy Ci jedynie środki za zwrócone produkty. Koszt odesłania towaru do nas jest po Twojej stronie.

Zwrócimy Ci płatność w przeciągu maksymalnie 14 dni od dostarczenia do nas przesyłki. Gdyby nastąpiły jakiekolwiek problemy – napisz do nas – na pewno to wyjaśnimy. Forma zwrotu należności zależy od wybranej przy składaniu zamówienia metody płatności.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?
Napisz do nas śmiało tutaj.
Odpisujemy maksymalnie w przeciągu 24h.